Ankara Diş Beyazlatma Tavsiyesi ve Fiyatları

Ankara Diş Beyazlatma Tavsiyesi ve Fiyatları

Sağlıklı ve beyaz dişler; estetik açıdan oldukça büyük bir önem taşır. Beyaz dişlere ve estetik bir gülüşe sahip olmak için uygulanan diş beyazlatma işlemleri, son dönemlerde Ankara’da diş hekimleri ve diş klinikleri tarafından sıklıkla uygulanan tedavilerdir. Kabaca diş beyazlatma nedir: Dişlerin yüzeyindeki mine yapısında oluşan renkli, organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir. Ankara diş beyazlatma tavsiyesi ve fiyatları için yazımıza göz atabilirsiniz.

Diş Beyazlatmayla İlgili Nelere Dikkat Etmeliyiz

Öncelikle Ankara’da diş beyazlatma ya da Ankara’da bleaching yapan diş kliniklerini veya diş hekimlerini ararken yapmanız gereken ilk şey bu diş kliniklerinin ya da diş hekimlerinin bu işlemi hijyenik ve Türk Tabipler Birliği‘ne uygun şekilde yapıp yapmadığı olmalıdır.

Ankara-dis-beyazlatma-tavsiyesi-ve-fiyatlari-hitit-dental-dis-hekimi

45 Dakikada Diş Beyazlatma

Hitit Dental olarak 45 dakika içerisinde sizlere yepyeni ve bembeyaz bir gülüş sağlayabilmekteyiz. Ankara’da Çankaya’da yer alan kliniğimizde diş beyazlatma ya da bleaching işlemini uygulayarak bir seansta dişlerinizdeki renklenmeyi alabiliyoruz.

Hitit Dental olarak 45 dakika içerisinde sizlere yepyeni ve bembeyaz bir gülüş sağlayabilmekteyiz.

Görselde; bir hastamızın 45 dakika içerisinde dişlerinin nasıl beyazladığını ve temiz bir görünüme kavuştuğunu görebilirsiniz. Ankara’da diş beyazlatma yaptırmak için birçok seçenek olsa da tercihiniz her zaman güvendiğiniz ve sizi şeffaf bir biçimde bilgilendiren hekimlerden yana kullanmalısınız.

Diş Beyazlatma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’da diş beyazlatma işlemini gerçekleştiren doktorlardan Uzm. Dr. Dt. Mehmet Tartıcı bu işlem ile ilgili merak ettiğiniz soruları cevaplıyor:

Sigara içen biri diş beyazlatma işlemi yaptırabilir mi?

Neden diş beyazlatmaya ihtiyaç duyulur?

Dişler beyazlığını neden kaybeder?

Diş beyazlatma yöntemleri nelerdir?

Herkes diş beyazlatma işlemi yaptırabilir mi?

Diş beyazlatma güvenli midir yoksa dişlere zarar verir mi?

Dişler herkeste aynı oranda mı beyazlar?

Diş beyazlatmanın yan etkileri nelerdir?

Beyazlatmanın etkisi ne kadar sürer?

Sigara içen biri diş beyazlatma işlemi yaptırabilir mi?

gibi diş beyazlatmayla ilgili sorularınıza yanıtları ve çözümleri videoda bulabilirsiniz.

Ankara Diş Beyazlatma Fiyatları

Ankara şehri içerisinde diş beyazlatma işlemi yapan birçok klinik ve hekim olduğu gibi yine bu işlem için çokça farklı fiyat bulunabilmekte. Diş beyazlatma işlemi fiyatı belirlenirken dişlerin yapısı, renklenme düzeyi, yapılacak seans sayısı gibi daha bir çok değişken göz önünde bulundurulmaktadır. Bu yüzden sabit ve kesin bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.